Správa VKM

Vedoucí VKM může :

  • spravovat školní roky
  • pracovat se členy VKM
  • připravovat schůzky

Vedoucí kroužku má po přihlášení do systému k dispozici záložky: Nástěnka, Kroužky, Školní roky, Oblastní kola ZV, Komise VKM a Úložiště. Na nástěnce jsou aktuální informace. V záložce "Oblastní kola ZV" naleznete kontakty na pořadatele oblastních kol Zlaté včely. V záložce "Komise VKM" naleznete kontakty na předsedu a ostatní členy komise pro práci s mládeží. V záložce "Kroužky" naleznete výpis kroužků, které jsou k dispozici pro daného vedoucího kroužku. Jeden vedoucí VKM může mít pouze 2 včelařské kroužky. Po kliknutí na modré tlačítko "Detail" můžete nahlížet do kroužků, které zadává ZO pod kterou kroužek spadá. Otevře se vám karta včelařského kroužku, neboli "Karta včelaře", která nabízí dvě záložky a to "Základní informace" a "Včelstva", tyto může měnit pouze správce ZO.

 

 

 

Školní roky

V záložce "Školní roky" založíte nový školní rok pomocí zeleného tlačítka "Založit školní rok".  Zobrazí se vám formulář pro výběr kroužku a výběr školního roku. Po výběru obou hodnot kliknete na modré tlačítko Uložit. Tím se vám zobrazí vámi založený školní rok. Zde máte na výběr čtyři modrá tlačítka: Nastavení, Členové, Schůzky, Dotace, kde se vám otevře Karta kroužku, přímo na vybrané agendě ve které můžete dále pracovat, přidávat členy, vytvářet schůzky, připravit exporty.

 

 

Exporty

V záložce "Členové" vytvoříte exporty potřebné pro založení kroužku - přihlášky pro členy, souhlas se zpracováním osobních údajů, kontaktní seznam, jmenný seznam členů, přihlášku - zdravotní způsobilost a další obecné exporty. Přihláška člena obsahuje souhlas GDPR. Pro vytvoření Exportu můžete vybrat všechny členy na seznamu zatržením čtverečku v levém horním rohu seznamu členů a tím si označíte všechny na seznamu. Nebo můžete vybrat ze seznamu jen některé členy zatržením čtverečku před číslem člena. Tím se vám označí řádky s vybranými členy, které budete mít v požadovaném dokumentu. V roletce vedle modrého tlačítka "Exportovat" kliknete na šipku, rozbalí se vám výběr různých dokumentů, zvolíte požadovaný a stiskneme "Exportovat", tím se vám stáhne dokument do vašeho zařízení ve formátu PDF, případně obecný export ve formátu pro Excel.

 

Soubory

V záložce "Soubory" naleznete společné soubory a můžete si tam ukládat vlastní.

 

 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.