Ankety

Sekce ankety byla vytvořena pro zjištění názoru členů. Zadáním ankety v ZO oslovíte členy, kteří mají aktivován svůj účet na Portále včelaře. Čím více členů bude používat svůj Portál včelaře tím více se vám jako správcům ZO nebo vedení zjednoduší komunikace s členskou základnou. Připravujeme zaslání informace členům o nové anketě e-mailem. 

Vaše ankety spravujete na záložce "Ostatní" , kde zvolíte "Ankety", zde naleznete seznam anket a můžete vytvořit novou anketu.

Nová anketa

Pokud chcete anketou oslovit všechny členy, kteří mají účet na Portále včelaře tak otevřete na záložce "Ostatní" volbu "Ankety" a pak použijete tlačítko "Nová anketa".
Pod nadpisem cílová skupina bude informace komu se anketa zobrazí, případně výběr koho můžete anketou oslovit - všechny uživatele CIS, všechny čelaře na Portále.

 

 

Pokud budete chtít oslovit pouze vybranou skupinu členů tak si otevřete záložku "Členové" na seznamu členů, Provedete výběr pouze těch, které chcete anketou oslovit a zvolte modré tlačítko "Vytvořit anketu". V rámečku cílová skupina se Vám objeví údaj kolik členů oslovíte.

 

 

Zde je příklad vytvoření ankety s odpovědí ANO / NE. Vyplníte datum OD - DO, název ankety, popis. Vyberete "Typ ankety" kde zvolíte 1 z N možností, které členům nabídnete. Můžete odebrat nebo přidat pole pro hlasovací možnost. Po vyplnění dáte uložit a anketa se uloží na Seznam anket, kde ji můžete dále spravovat.

 

 

Takto se anketa zobrazí členům na PV.

 

 

 

Zde je příklad ankety s odpovědí vyjádřenou v textu. Vyberete cílovou skupinu, datum OD - DO, vyplníte název, vyberete "Typ ankety" - "Textová odpověď", vyplníte "Popis", dáte uložit a anketa se uloží na Seznam anket, kde ji můžete dále spravovat.

 

 

Takto se zobrazí anketa s odpovědí ve formě textu.

 

 

 

Zveřejnění

Otevřete si seznam anket a v prvním sloupci vidíte stav ankety - Zveřejněno - ANO, NE.
Pro zveřejnění ankety ji otevřete modrým tlačítkem "Detail". Zkontrolujete zadané údaje a dole na řádku použijete zelené tlačítko zveřejnit. Po zveřejnění už nebudete mít možnost anketu plně upravovat, jen některé údaje. Otevře se vám možnost anketu anulovat. 

 

 

Výsledky ankety

Na výsledky ankety se můžete podívat tak, že otevřete záložku "Ostatní", zvolíte "Seznam anket". Vyberete anketu jejíž výsledky chcete vidět a otevřete ji modrým tlačítkem "Detail". Zde jsou dvě záložky a to "Definice" a druhá záložka "Výsledky"

 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.