Včelařské kroužky

Informace potřebné k založení včelařského kroužku naleznete na stránkách Českého svazu včelařů v sekci Mládež. Zde naleznete formuláře a pod nimi všechny potřebné informace týkající se vedoucích a zřizovatelů kroužků, založení kroužku, vedení administrativy, získání podpory pro kroužek ve formě dotace a jak o ni požádat. Další informace ohledně včelařských kroužků naleznete na stránkách Středního odborného učiliště včelařského v sekci mládež.

V případě dalších dotazů můžete kontaktovat:

Střední odborné učiliště včelařské
Zdeňka Solničková
+420469677128
solnickova@souvnasavrky.cz

 

Záložka "Včelařské kroužky" slouží pro evidenci dětí v kroužku VKM a agendy spojené s kroužky, např. tisku formulářů s již předvyplněnými údaji členů našeho kroužku při zakládání, nebo běžném provozu.

Po přihlášení do systému zvolíme záložku "Kroužky", která se nám otevře na straně Školní roky, kde je seznam všech kroužků. Můžeme nahlížet do kroužků, které přidává ZO pod kterou kroužek spadá. Všechny údaje zadává ZO. Informace o kroužku si můžeme prohlédnout po kliknutí na název kroužku, nebo na modré tlačítko "Detail", kde se nám otevře karta včelařského kroužku, neboli, Karta včelaře, která nabízí další volby - Základní informace, Kroužky, Včelstva, Statistiku, Dotace a příspěvky, Časopisy a další záložky po jejichž otevření si v nich můžeme pročítat informace.

Vedoucí kroužku může vytvořit kroužek, zakládat školní roky, přidávat členy, zakládat nové členy, v exportech vytvořit přihlášku člena, seznamy členů. Může vytvořit schůzky včetně prezenčních listin k podpisu na schůzce a evidovat data, časy, témata schůzek a účast. V Záložce "Včelstva" můžeme úpravit základní informace o včelstvech, které spadají pod daný včelařský kroužek. 

 

Video: Základní pohled na včelařské kroužky

 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.