Platba příspěvků hotově

Při platbě v hotovosti 

Informujte hromadně členskou základnu, kolik bude každý z jednotlivců platit, pomocí hromadného e-mailu, tato funkce je tu proto, abyste nemuseli nic komplikovaně zasílat nebo pro každého zvlášť vytvářet zprávy. V sekci členové se vám zobrazí tabulka, dole pod tabulkou si upravte počet zobrazených včelařů na stránku, ten musí být větší než je počet včelařů.

 

Pak si zaškrtněte všechny včelaře, kterým chcete e-mail zaslat, zatržením ve čtverečku vlevo nahoře v záhlaví tabulky a modrým tlačítkem zvolte možnost Poslat e-mail.

 

Otevře se Vám nové okno, ve kterém je zapotřebí v první kolonce ,,Typ e-mailu'' vybrat možnost  ,,Výzva k úhradě členských příspěvků'' jde o šablonu, která Vám automaticky předvyplní informativní obsah e-mailu společně s údaji pro platbu bankovním převodem s možností využít QR-KÓD pro platbu.
Tuto šablonu si můžete libovolně v textu upravovat. Při platbě příspěvků v hotovosti nepotřebujete QR kód, proto jej můžete smazat v textu e-mailu.

 

 

 V případě, že u některého včelaře chybí e-mail, systém vás na to upozorní. Budete muset email buďto doplnit, nebo včelaře kontaktovat jinou cestou.

 

Pokud si chcete email před rozesláním všem vybraným včelařům zkontrolovat, pak zadejte do okna Testovací e-mail, kam má e-mail přijít a zvolte Odeslat na testovací adresu. Po kontrole, případně úpravě zvolte Odeslat zvoleným členům. E-maily se odešlou všem zvoleným včelařům. Pro každého vygeneruje systém správnou výši příspěvků. 

Jakmile máte zaslaný hromadný e-mail, můžete zvolit záložku Dotace a příspěvky, vybrat možnost Dotace, kde máte dvě hlavní žlutá tlačítka Přehled členských příspěvků a Přehled členských příspěvků po důvěrnicích. Po kliknutí na tlačítko Přehled členských příspěvků, se stáhne nebo rovnou zobrazí pdf soubor ,,Přehled příspěvků - TENTO SEZNAM SE NEODESÍLÁ NA SEKRETARIÁT'' v kolonce podpis nemusí být podpis, tento soubor slouží pouze pro vaše účely. Můžete si vložit poznámku zaplaceno na bankovní účet dne xx.xx.xxxx, nebo zaplaceno v hotovosti.

 

 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.