Hromadná editace počtů včelstev

Tento způsob úpravy počtů včelstev je mnohem rychlejší, než otvírat kartu stanoviště každého jednotlivého včelaře. Vyberte záložku Stanoviště, otevře se Vám na Seznamu všech stanovišť. Zde můžete zvolit včelaře, které chcete upravovat v okénku Typ včelaře. Pokud jako zástupce ZO potřebujete upravit počet včelstev pro dotaci 1D zvolte Typ včelaře Řádný člen, stiskněte modré tlačítko Hledat. Pak klikněte na čtvereček, vlevo nahoře v záhlaví tabulky, tím se Vám vyberou a označí všichni na vámi vybraném seznamu.

 

Pak použijete modré tlačítko Hromadná editace. Otevře se vám seznam, ve kterém upravíte počty včelstev. Až upravíte všechna včelstva, použijte dole modré tlačítko Uložit. 

 

V systému můžete hromadně editovat pouze 50 včelařů na stránku, je tedy nutné zobrazit další stránku seznamu. Zadáte znovu typ včelaře do filtrování, dáte hledat a dole pod první stránkou seznamu zvolíte druhou stránku seznamu, nahoře zvolíte výběr opět zatrhnutím všech ve čtverečku vlevo nahoře v tabulce a dáte tlačítko Hromadná editace. Takto postupujete dál u všech včelařů.

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.