Správa člena / včelaře

Správa členské základny.

Po vstupu do Centrálního informačního systému můžeme v záložce Členové spravovat členskou základnu.
Vybereme záložku Členové, otevře se nám globální vyhledávání a pod ním seznam členů. Vpravo nad seznamem použijeme okno pro rychlé vyhledání člena podle jeho jména, nebo registračního čísla.


Můžeme také použít globální vyhledávání kde máme na výběr kriteria Typ včelaře, Hlavní důvěrník, dotace, Rodné číslo, Obec a další. Po zvolení a vyplnění požadovaných kritérií použijte tlačítko hledat. Pro nové hledání nezapomeňte použít tlačítko Zrušit filtrování, kterým odstraníte původně vybraná kriteria.

V případě potřeby můžete také hledat v ukončených členech. Do globálního filtrování označíte možnost Člen má ukončené členství.

 

Karta včelaře
Po nalezení včelaře klikneme na jeho jméno a otevře se nám Karta včelaře na záložce Základní informace, kde můžeme provést požadované úpravy a potvrdime je dole tlačítkem uložit. V CIS můžeme evidovat členy, kteří mají více jak 100let. Stejně tak můžeme postupovat v dalších záložkách například Včelstva, Statistika, Dotace a příspěvky, kde se nám po jejich otevření bude zobrazovat nabídka, kterou můžeme upravit a nebo změnit.

 

Změna hesla

Změnu hesla můžeme provést v záložce uživatelé, kde se nám otevře Uživatel a zvolíme Změna Hesla. Nebo po liknutí na šipku vpravém horním rohu kde zvolíme Můj účet, který se otevře na stránce Uživatel a zvolíme Změna hesla. Změnu nezapomeňte potvrdit.

 

Video: Karta včelaře základní informace

 

Video: Karta včelaře pomocné záložky

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.