Žádanky léčiv

Okresní organizace sumarizuje objednávky od ZO. V záložce Stanoviště vyberte - Žádanky léčiv od ZO. Můžete s nimi pracovat podle stavu. V okně pod názvem Stav: zvolíte Nové, Předáno okresu, Objednáno, nebo vyřízeno, vybrané pak označíte vlevo na řádku v bílém čtverečku check boxu, tím se zamodří celý řádek s vybranou objednávkou.
Nebo na seznamu Žádanky léčiv od ZO zatrhnete vlevo na začátku řádku v bílém čtverečku check boxu, tím vyberete danou žádanku, zamodří se celý řádek a tím je vybrána k objednání.
Zatrhnete všechny žádanky od ZO, které chcete objednat a nahoře nad nimi použijete modré tlačítko "Objednat léčiva". Otevře se vám okno s objednávkou, kde se nám otevře seznam objednaných léčiv, zkontrolujete objednávku a dole použijete tlačítko "Objednat". Po stisknutí tlačítka Objednat dojde k závaznému objednání léčiv u Výzkumného ústavu DOL, kde po zpracování příslušné objednávky Výzkumným ústavem DOL dojde k její expedici na zadané údaje OO. Na seznamu Žádanky léčiv od ZO se Vám změní stav objednávky z "Nové" na "Objednáno", tím vidíte co jste objednali.

 

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.