Členská základna

Správa členské základny.

Po vstupu do Centrálního informačního systému můžeme v záložce Členové spravovat členskou základnu.

Globální filtr 
Pod záložkou Členové se otevře Seznam včelařů, zde můžeme vyhledat včelaře pomocí filtru globálního vyhledávání, který má mnoho možností které lze zvolit. Např. podle typu včelaře, hlavního důvěrníka, rodného čísla a dalších. Nebo můžeme použít okno Rychlé hledání do kterého napíšeme, či zkopírujeme jméno, nebo registrační číslo včelaře u kterého potřebujeme provést úpravy.
V případě potřeby můžete také hledat v ukončených členech. Do globálního filtrování označíte možnost Člen má ukončené členství. 

Dále můžeme pracovat se systémem označení včelařů štítky, měnit typ členství, měnit ZO, zadávat důvěrníka, zapisovat nové členy, obnovovat a ukončovat členy, rozesílat e-maily, vystavovat žádanky léčiv. Generovat seznamy včelařů a vytvářet z nich exporty
Pro vytvoření Exportu použijeme Globální filtrování, které nám vyhledá včelaře podle zadaných kritérií a zobrazí nám je v tabulce, zde vybereme všechny včelaře, nebo jen některé. V okně vedle tlačítka Exportovat zvolíme typ dokladu, například prezenční listina, plná moc, seznam členů a dáme Exportovat, následně systém vytvoří požadovaný doklad v novém okně k uložení, případně k tisku.

 

Okno pro rychlé hledání.

 

Pro práci se seznamem máme možnost vybrat všechny členy na seznamu zatrhnutím čtverečku vlevo nahoře v záhlaví tabulky, nebo můžeme zatrhnout jednotlivě jen včelaře, které si zvolíme. 

 

 

Video: karta včelaře, základní infornace

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.