Vytvoření zřizovatele VKM

Zřizovatelem včelařského kroužku VKM je ZO, která zadává veškeré údaje. 

 

Vybereme záložku Členové, otevře se nám na straně Seznam včelařů. Zvolíme možnost Nový zřizovatel kroužku. Zadáme registrační číslo chovatele, tedy zřizovatele kroužku, jeho IČO a klikneme na tlačítko ARES, údaje se nám načtou z informačního systému Ministerstva financí. Doplníme další údaje a potvrdíme modrým tlačítkem Uložit. Tím jsme založili Zřizovatele včelařského kroužku.  Zřizovatel kroužku je převážně Základní organizace, Základní škola, nebo nějaké centrum volnočasových aktivit. Po založení se nám zobrazí karta včelaře s názvem zřizovatele kroužku a pod ním záložka Kroužky, kde máme možnost Vytvořit kroužek pro příslušný rok.

 

Klikneme na zelené tlačítko Vytvořit kroužek, kde se nám otevře nové okno Vytvořit včelařský kroužek.

Zde jsou kolonky Zřizovatel kroužku, který je již předvyplněný, Vedoucí kroužku, název kroužku, datum vzniku a poznámka. Vyplníme povinná pole označená červenou hvězdičkou. Vedoucí kroužku musí být řádným členem ČSV a může být vedoucím maximálně ve dvou kroužcích. Systém nás jinak dál nepustí. Jakmile všechno vyplníme klikneme na modré tlačítko Uložit. Vybraný vedoucí musí mít vyplněný e-mail v kartě včelaře pro zaslání přihlašovacích údajů. V případě, že přihlašovací údaje nepříjdou kontaktujte prosím technickou podporu.

Dále vybereme záložku včelstva a zvolíme odkaz Načíst včelstva. Pokud kroužek má včelstva, tak se mu načtou, v případě potřeby můžeme vybrat volbu Přidat stanoviště. 

 

V dané ZO můžeme přesunout včelařský kroužek z jednoho uživatele na jiného, ten musí mít e-mail.

 

Video: Vytvoření zřizovatele včelařského kroužku

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.