Vytvoření zřizovatele VKM

Zřizovatelem včelařského kroužku VKM je ZO, která zadává veškeré údaje.
Vybereme záložku "Členové", otevře se nám na straně Seznam včelařů. Zvolíme možnost "Nový zřizovatel kroužku". Zadáme registrační číslo chovatele, tedy zřizovatele kroužku, jeho IČO a klikneme na tlačítko ARES, údaje se nám načtou. Doplníme další údaje a potvrdíme modrým tlačítkem "Uložit". Tím jsme založili Zřizovatele včelařského kroužku. Zřizovatel kroužku je převážně Základní organizace, Základní škola, nebo nějaké centrum volnočasových aktivit. 

 

 

Po založení se nám zobrazí karta včelaře s názvem zřizovatele kroužku a pod ním záložka "Kroužky", kde máme možnost Vytvořit kroužek pro příslušný rok.
Klikneme na zelené tlačítko "Vytvořit kroužek", kde se nám otevře nové okno Vytvořit včelařský kroužek.

 

 

Zde jsou kolonky Zřizovatel kroužku, který je již předvyplněný, vyplníte: Vedoucí kroužku, zástupce vedoucího kroužku, název kroužku, datum vzniku, kam zasílat časopis. Název kroužku může být váš interní. Vedoucí kroužku musí být řádným členem ČSV a může být vedoucím maximálně ve dvou kroužcích. Systém nás jinak dál nepustí. Jakmile všechno vyplníme klikneme na modré tlačítko "Uložit". Vybraný vedoucí musí mít vyplněný e-mail v kartě včelaře, přihlašovací údaje do CIS jako vedoucího VKM mu příjdou na jeho e-mail. V případě, že přihlašovací údaje nepříjdou kontaktujte prosím technickou podporu. Pokud se jeden člověk potřebuje přihlašovat do CIS ve více rolích, například jako Správce základní organizace a zároveň Vedoucí VKM, kontaktujte technickou podporu, která mu nastavení více rolí provede.

 

 

Pokud kroužek má včelstva, pak zřizovatel vybere záložku "Včelstva" a zvolí "Přidat stanoviště". Otevře se okno Nové stanoviště, které vyplní a uloží.

 

V dané ZO můžeme přesunout včelařský kroužek z jednoho uživatele na jiného, ten musí mít e-mail.

 

 

Pro jakékoliv pozdější úpravy naleznete již zřízený kroužek v seznamu členů, Typ včelaře - Zřizovatel kroužku.

 

Video: Vytvoření zřizovatele včelařského kroužku

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.