Exporty ze členů / včelařů

 

Filtrování včelařů do exportů můžeme provádět na základě našeho zadání v globálním filtrování, kde máme na výběr mnoho možností, výběr potvrdíme modrým tlačítkem Hledat. Tabulka s členskou základnou se nám aktualizuje a ukáže všechny včelaře, kteří splňují kritéria vyhledávání.

 

Z nich ještě můžeme vybírat zatržením ve čtverečku vlevo úplně na začátku tabulky a to buď výběrem všech a nebo jednotlivě zatržením pouze těch včelařů, které chceme vybrat.

 

Pokud chcete vybrat všechny včelaře tak jde vybrat včelaře jen na jedné stránce, může se Vám stát, že jich je víc než máte povoleno na jednu stránku, proto je třeba změnit počet zobrazených včelařů. To se dělá vlevo dole na stránce seznamu vybraných včelařů, kde klikneme na šipečku a vybereme počet zobrazených na stránce větší něz máme počet včelařů na seznamu. Poté můžeme nahoře ve čtverečku zatrhnout všechny a systém nám zatrhne a zamodří všechny včelaře.

 

Export najdeme v globálním filtru vpravo, kde máme modré tlačítko Exportovat, kterému přísluší stávající výběr, který se otevře po kliknutí do okna vedle modrého tlačítka Exportovat. Jakmile budeme mít výběr včelařů dokončen a vybrán požadovaný formát požadovaného souboru, pak klikneme na modré tlačítko Exportovat. Systém nám vygeneruje soubor s vybranými včelaři podle námi vybraných požadavků. Soubor se otevře v novém okně k dalšímu zpracování, např. k tisku.

 

 

 Video: Export členů

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám prosím zda v nápovědě něco chybí, nebo máme některou část vysvětlit podrobněji.